>> Szorowarki Bydgoszcz

Szorowarki / urządzenia czyszczące - automaty szorujące dostępne w Bydgoszczy i okolicach

Nasza firma realizuje zamówienia dla klientów z Bydgoszczy. Nasze szorowarki znajdują licznych nabywców - także w Bydgoszczy.

Bydgoszcz to miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, historycznie położone na Kujawach, nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim, którego wschodni fragment graniczy na Wiśle. Jest to największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego.

Posiadamy bardzo szeroki wybór szorowarek (maszyn czyszczących), w związku z czym przyszły użytkownik może wybrać rozwiązanie optymalne dla swoich potrzeb, czyli dopasować sposób zasilania urządzenia, szerokość szczotki i ssawy, wielkość zbiorników, a także pozycję pracy operatora.

Automaty czyszcząco-zbierające charakteryzują się prostotą obsługi, co sprawia, że operatorem takiego urządzenia może zostać także osoba niepełnosprawna (z orzeczoną grupą inwalidzką).

Nowoczesne maszyny do mycia posadzek pozwalają na płynną regulację docisku szczotki, płynne dozowanie środka czyszczącego, dobór elementu czyszczącego, pracę maszyną we wszystkich kierunkach, a także proste i szybkie czyszczenie samego urządzenia. Akumulatory stosowane do zasilania szorowarek automatycznych są coraz częściej całkowicie bezobsługowe i nie wymagają okresowych przeglądów i konserwacji.

Szorowarki oferowane przez naszą firmę z uwagi na duży wybór mogą być idealnie dostosowane do państwa potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty już dzisiaj.

Szorowarki w Bydgoszczy