>> Szorowarki Trójmiasto

Szorowarki / urządzenia czyszczące - automaty szorujące dostępne w Trójmieście i okolicach

Nasza firma realizuje zamówienia dla klientów z Trójmiasta. Nasze szorowarki znajdują licznych nabywców - także w Trójmieście.

Trójmiasto to ośrodek metropolitalny, obejmujący trzy połączone miasta: Gdańsk, Gdynię i Sopot. Stanowi także śródmiejski obszar aglomeracji gdańskiej zwanej również trójmiejską.

Posiadamy bardzo szeroki wybór szorowarek (maszyn czyszczących) do posadzek, w związku z czym przyszły użytkownik może wybrać rozwiązanie optymalne dla swoich potrzeb, czyli dopasować sposób zasilania urządzenia, szerokość szczotki i ssawy, wielkość zbiorników, a także pozycję pracy operatora.

Nowoczesne maszyny do mycia posadzek pozwalają na płynną regulację docisku szczotki, płynne dozowanie środka czyszczącego , dobór elementu czyszczącego, pracę maszyną we wszystkich kierunkach, a także proste i szybkie czyszczenie samego urządzenia. Akumulatory stosowane do zasilania szorowarek automatycznych są coraz częściej całkowicie bezobsługowe i nie wymagają okresowych przeglądów i konserwacji.

Szorowarki oferowane przez naszą firmę z uwagi na duży wybór mogą być idealnie dostosowane do państwa potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty już dzisiaj.

Szorowarki w Gdańsku, Gdyni i Sopocie