>> Szorowarki Wrocław

Szorowarki / urządzenia czyszczące - automaty szorujące dostępne we Wrocławiu i okolicach

Nasza firma realizuje zamówienia dla klientów z Wrocławia. Nasze szorowarki znajdują licznych nabywców - także we Wrocławiu.

Wrocław to miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, siedziba władz województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. Jest ważnym miastem uniwersyteckim, o prężnie rozwijającej się gospodarce. We Wrocławiu dynamicznie rozwija się sektor informatyczny. Miasto jest także dużym ośrodkiem przemysłu farmaceutycznego. W 2012 roku Wrocław posiadał drugi po Warszawie pod względem wielkości dochodów (3,814 mld zł) i wydatków (3,804 mld zł) budżet w Polsce. Dochody w przeliczeniu na jednego mieszkańca (6025 PLN) w tymże roku ustępowały jedynie dochodom w stolicy.

Posiadamy bardzo szeroki wybór szorowarek (maszyn czyszczących), w związku z czym przyszły użytkownik może wybrać rozwiązanie optymalne dla swoich potrzeb, czyli dopasować sposób zasilania urządzenia, szerokość szczotki i ssawy, wielkość zbiorników, a także pozycję pracy operatora.

Prostota obsługi automatów czyszcząco-zbierających sprawia, że operatorem takiego urządzenia może zostać także osoba niepełnosprawna (z orzeczoną grupą inwalidzką).

Nowoczesne maszyny do mycia posadzek pozwalają na płynną regulację docisku szczotki, płynne dozowanie środka czyszczącego, dobór elementu czyszczącego, pracę maszyną we wszystkich kierunkach, a także proste i szybkie czyszczenie samego urządzenia. Akumulatory stosowane do zasilania szorowarek automatycznych są coraz częściej całkowicie bezobsługowe i nie wymagają okresowych przeglądów i konserwacji.

Szorowarki oferowane przez naszą firmę z uwagi na duży wybór mogą być idealnie dostosowane do państwa potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty już dzisiaj.

Szorowarki we Wrocławiu