>> Szorowarki Poznań

Szorowarki / urządzenia czyszczące - automaty szorujące dostępne w Poznaniu i okolicach

Nasza firma realizuje zamówienia dla klientów z Poznania. Nasze szorowarki znajdują licznych nabywców - także w Poznaniu.

Poznań to to miasto na prawach powiatu w zachodniej Polsce, położone na Pojezierzu Wielkopolskim, nad rzeką Wartą; jest to zarazem historyczna stolica Wielkopolski. Poznań stanowi ważny węzeł drogowy i kolejowy. W mieście znajduje się międzynarodowy port lotniczy. Poznań jest ośrodkiem przemysłowym, handlowym, logistycznym i turystycznym. Od lat w mieście organizowane są Międzynarodowe Targi Poznańskie najstarsze i najbardziej prestiżowe w Polsce. Poznań jest także ważnym ośrodkiem akademickim - w szkołach zlokalizowanych w mieście studiuje łącznie ponad 120 tys. osób.

Posiadamy bardzo szeroki wybór szorowarek (maszyn czyszczących), w związku z czym przyszły użytkownik może wybrać rozwiązanie optymalne dla swoich potrzeb, czyli dopasować sposób zasilania urządzenia, szerokość szczotki i ssawy, wielkość zbiorników, a także pozycję pracy operatora.

Obsługa automatów czyszcząco-zbierających cechuje się prostotą i sprawia, że operatorem takiego urządzenia może zostać także osoba niepełnosprawna (z orzeczoną grupą inwalidzką).

Nowoczesne maszyny do mycia posadzek pozwalają na płynną regulację docisku szczotki, płynne dozowanie środka czyszczącego, dobór elementu czyszczącego, pracę maszyną we wszystkich kierunkach, a także proste i szybkie czyszczenie samego urządzenia. Akumulatory stosowane do zasilania szorowarek automatycznych są coraz częściej całkowicie bezobsługowe i nie wymagają okresowych przeglądów i konserwacji.

Szorowarki oferowane przez naszą firmę z uwagi na duży wybór mogą być idealnie dostosowane do państwa potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty już dzisiaj.

Szorowarki w Poznaniu