>> Szorowarki Katowice

Szorowarki / urządzenia czyszczące - automaty szorujące dostępne w Katowicach i okolicach

Nasza firma realizuje zamówienia dla klientów z Katowic. Nasze szorowarki znajdują licznych nabywców - także w Katowicach.

Katowice to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce będące siedzibą władz województwa śląskiego, a jednocześnie jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

FUH BASS posiada bardzo szeroki wybór szorowarek (maszyn czyszczących), w związku z czym przyszły użytkownik może wybrać rozwiązanie optymalne dla swoich potrzeb, czyli dopasować sposób zasilania urządzenia, szerokość szczotki i ssawy, wielkość zbiorników, a także pozycję pracy operatora.

Prostota obsługi automatów czyszcząco-zbierających sprawia, że operatorem takiego urządzenia może zostać także osoba niepełnosprawna (z orzeczoną grupą inwalidzką).

Nowoczesne maszyny do mycia posadzek pozwalają na płynną regulację docisku szczotki, płynne dozowanie środka czyszczącego, dobór elementu czyszczącego, pracę maszyną we wszystkich kierunkach, a także proste i szybkie czyszczenie samego urządzenia. Akumulatory stosowane do zasilania szorowarek automatycznych są coraz częściej całkowicie bezobsługowe i nie wymagają okresowych przeglądów i konserwacji.

Szorowarki oferowane przez naszą firmę z uwagi na duży wybór mogą być idealnie dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty już dzisiaj.

Szorowarki w Katowicach